Dziewczyna I Troche Grafiki :*

Dziewczyna I Troche Grafiki :* czyli troche obrazkow a cała reszta to sprawy damskie:)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Od dnia 13.07.09 Zostanie Przeprowadzony kasting na moderatora Forum.
Zgloszenia prosze skladac przec Pw Do mnie ! Miłego Uzytkowania Forum .. _____________________________________________ Pierwszym moderatorem Forum została Bycia96

#1 13-07-2009 14:22:26

Magduska512

Spoko ziomalka

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-07-2009
Posty: 6
Punktów :   

Przyjaciółka

No mam taki problem, że moja bratnia dusza mnie olewa.
Były poświęcenia (np. garść tabletek jak nie zejdziesz z tego okna), przeprosiny i wierna przyjaźń. Tylko teraz zaczęło się olewanie... Od roku nie była z naszą paczką na żadnym wypadzie, chodzi tylko ze swoimi koleżankami. No i na gg też już się nie gada tak samo jak kiedyś. Znam ją 3 lata i jest dla mnie jak starsza siostra... No starsza to ona jest dość mocno; w marcu 18 lat.
Co tu robić? W realu nie porozmawiam, bo ona nie jest tak mocno otwarta do wszystkich ludzi w realu jak na gadu. Nie patrząc mi w oczy może mi powiedzieć wszystko.
Szczera rozmowa? Tylko w realu się to sprawdza, a tu problem jw.
Jakieś pomysły? x/
Pozdrawiam!

Offline

 

#2 13-07-2009 15:51:19

Akemi13

SkateGirl / Admin

3592575
Skąd: Cie znam?
Zarejestrowany: 11-07-2009
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Przyjaciółka

problem tutaj jest .. hmm!      Zapytaj ją jakie ma uwagi co do zachowania ludzi z "paczki" i ciebie... Czy cos jej przeszkadza ( co mozesz zmienic ) !!! i zeby odpowiedziala szczerze co sie dzieje !!! ( ale to z osobna )przez gg albo w realu jak tylko wolisz to twoja sprawa ze tak powiem ..( bo to ty ja w koncu znasz:D)
A moze jeszcze takie cos czego nie polecam ale co moja kumpela robi gdy sie nie odzywam do niej ..


"  Na ile procent lubisz :
mnie- ...%
Ktos-...%
ktos...%    "                 to raczej nie rozwiae problemu ale bedziesz wiedziec czy ma focha czy nie ...


http://img233.imageshack.us/img233/4533/muzykaa.jpg

Offline

 

#3 13-07-2009 20:27:49

Magduska512

Spoko ziomalka

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 13-07-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przyjaciółka

Za późno. Dzisiaj miałam małą wpadkę i koniec... Niby nic się nie stało, ale poczuła się dziwnie... Nie dziwie jej się.
Temat do zamknięcia
Jest mi przerażająco smutno z tego powodu, bo czuje, że nasza przyjaźń spływa mi po palcach i szybko ucieka..

Offline

 

#4 13-07-2009 21:19:04

Akemi13

SkateGirl / Admin

3592575
Skąd: Cie znam?
Zarejestrowany: 11-07-2009
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Przyjaciółka

Skoro do zamkniecia do do zamkniecia ... Temat zamykam !


http://img233.imageshack.us/img233/4533/muzykaa.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elite-xworld.pun.pl www.allgoals.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl www.1101bwgrupaa.pun.pl www.arcots.pun.pl